Olejek CBD (konopny) 15%

Olejek konopny Terpen 15% to świetny produkt o szerokim spektrum działania, który wyprodukowany został z użyciem specjalnej metody ekstrakcji za pomocą dwutlenku węgla. W swoim składzie, prócz flawonoidów, chlorofilu i innych substancji wspomagających ludzki organizm, ma również dużą zawartość terpenów (200ul/10ml), które odpowiadają w dużej mierze za charakterystyczny i niemożliwy do pomylenia z niczym innym zapach olejku. Terpeny dostają się do składu olejku konopnego za sprawą wcześniej wspomnianej metody ekstrakcji CO2. Olejek wytwarzany jest z nasion konopi, a każdy egzemplarz jest poddawany drobiazgowym badaniom. Olejek konopny Terpen 15% nie zawiera substancji pochodzenia syntetycznego. Pojemność produktu wynosi 10 mililitrów, a procentowy udział terpenów w całym olejku wynosi 2%. Olejek mogą stosować zarówno dorośli, jak i dzieci, a także seniorzy. Każdy egzemplarz olejku tworzony jest z nasion konopi, które mają ponad sto aktywnych składników i wykorzystywane są na różne sposoby: mogą zmniejszać zmęczenie, redukować ból, a także łagodzić problemy ze snem.
KUP

Olej konopny 15% - zastosowanie

Produkt ma właściwości odprężające. Jego działanie ułatwia relaksację całego organizmu, nie tylko mięśni i stawów, ale również umysłu. Olejek wpływa korzystnie na utrzymywanie się wysokiego poziomu serotoniny w mózgu, a co za tym idzie, powoduje dobre samopoczucie. Olejek pomaga w regeneracji zmęczonego organizmu. Każdy, kto ciężko pracuje fizycznie, każdy sportowiec poddawany intensywnym i nieraz wycieńczającym treningom, powinien rozważyć stosowanie takiego olejku, ponieważ produkt działa regenerująco na tkankę mięśniową, usuwa uczucie zmęczenia, działa przeciwzapalnie i pomaga w dobrym funkcjonowaniu całego układu ruchowego. Przepracowanie i przetrenowanie staną się problemem, o którym zapomnisz na długo. Wystarczy stosować olej konopny 15% jako uzupełnienie diety każdego dnia.
Cierpisz na problemy ze snem? W nocy często się wybudzasz albo w ogóle nie możesz zasnąć? Jest rozwiązanie, wypróbuj działanie olejku konopnego. Dzięki zawartym w nim kannabinoidom, rytm Twojego snu zostanie wyregulowany. Będziesz zasypiał łatwiej, spał spokojnie, a obudzisz się każdego dnia zrelaksowany i wypoczęty. Dość kołatania serca po nieprzespanej nocy, dość piekących z niewyspania oczu! Wystarczy stosować olejek przed snem, aby pozbyć się problemów z zasypianiem.
Trzeba też wspomnieć o działaniu przeciwbólowym. Jeśli cierpisz na częste bóle głowy, a nawet migreny, jeśli dotykają Cię ciężkie, długotrwałe i bolesne miesiączki, jeśli masz problemy z kręgosłupem, które powodują ból, sięgnij po olejek konopny Terpen 15% dostępny w sklepie Trylife.pl, a zapomnisz o bólu. Cena oleju konopnego 15% jest bardzo korzystna, dlatego warto wypróbować działanie preparatu. Wielu użytkowników produktu wystawia mu wysokie noty i zamieszcza pozytywne opinie z tego względu, że olejek konopny to naprawdę niezwykły lek, suplement diety, a także środek przeciwbólowy. Atrakcyjne ceny olejku pozwalają na to, by był dostępny dla każdego. Wypróbuj już dziś!
Dane kontaktowe
Adres
ul. Palisadowa 55A 01-940 Warszawa
Napisz do nas!